Опубліковано

ЯК ВИБРАТИ МАТРАЦ

Усім відомий факт, що здоровий і повноцінний сон – це гарант гарного самопочуття, краси і міцного здоров’я. Неякісний сон в свою чергу не тільки не привнесе користь, але і може негативно позначитися на вашому хребті. Виправляти ситуацію

потрібно неодмінно з покупки «правильного» матраца, тому як левовою частиною здоров’я під час відпочинку, ви будете набиратися саме завдяки йому. Матраци з ортопедичним ефектом розроблені в першу чергу для того, щоб виконувати свою головну функцію у забезпеченні якісного відпочинку, тобто – підтримувати хребет у природному, ортопедично правильному, положенні протягом всього сну.

І все-таки, як вибрати такий матрац, після відпочинку на якому, не буде неприємних відчуттів (біль в спині або шиї), і головного болю? Першочерговими критеріями у виборі матраца є ціна і якість самого продукту, а саме, їх оптимальне співвідношення.
При виборі матраца з ортопедичним ефектом ви повинні обов’язково враховувати свій вік, вагу, фізіологічні особливості, а також особисті побажання до рівня комфорту (м’якість, пружність). При необхідності, зверніться за консультацією до лікаря ортопеда. Для початку потрібно визначитися, який жорсткості матрац вам необхідний, на пружинах або безпружинний.

КІЛЬКА ЗАГАЛЬНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ З ВИБОРУ МАТРАЦА:

• Людям повної комплекції рекомендується звернути увагу на жорсткі матраци:
– Якщо пружинні, то з посиленими пружинами з товстого дроту і щільним настилом з латексованої кокосової койри, морських водоростей, кінського волоса;
– Якщо безпружинні, то з щільного і довговічного матеріалу – кокосова койра на основі натурального латексу.

• Людям худої комплекції краще вибирати м’які матраци:
– Якщо пружинні, то краще на пружинному блоці «Pocket Spring», з використанням латексу, спрута, ППУ, а також матраци без використання таких наповнювачів: кокосова койра, кінський волос.
– Якщо безпружинні, то з натурального латексу, ППУ Sunfoam, Memory Foam.

• Якщо Ви середньої комплекції, то Вам підійде більшість моделей на пружинних блоках Боннель і Picket Spring, в яких використовується комбінований настил з кокосової койри і натурального латексу.

• Дітям зазвичай рекомендують безпружинні матраци. Новонародженим, як правило, купують невеликий матрац з латексованої кокосової койри товщиною 6 см, так як дуже важливо щоб матеріал, з якого виготовлено виріб, добре провітрювався.

• Підліткам рекомендуються жорсткі матраци на основі незалежної пружини і латексованої кокосової койри.

• Людям у віці не рекомендується спати на занадто жорстких матрацах, тому слід придивитися до м’яким або середньо-жорстким моделям (пружинний блок «Pocket Spring», латекс, ППУ Sunfoam або Memory Foam).

• При болях у попереку ортопеди не рекомендують сон на жорстких матрацах, треба вибирати з м’яких моделей, таких, які добре промінаются і підтримують поперек у правильному положенні (пружинний блок «Pocket Spring», латекс, ППУ Sunfoam або Memory Foam).

• Людям, яких турбують болі у верхніх відділах хребта, медицина радить зупинити свій вибір на жорстких матрацах з щільним настилом з латексованої кокосової койри, морських водоростей або кінського волоса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.